Jesteśmy studiem projektowym z pasją do wnętrz i projektowania graficznego.

W zakres oferowanych usług wchodzi zarówno projektowanie wnętrz prywatnych, użyteczności publicznej jak i grafiki reklamowej.

Wyznajemy zasadę, że to w jakim otoczeniu mieszkamy i pracujemy, bardzo mocno wpływa na nasze życie. Przede wszystkim stawiamy na wygodę i funkcjonalność, potem na piękno. Swoje projekty tworzymy na bazie indywidualnych analiz, słuchamy swoich inwestorów i dbamy o ich potrzeby . Projektowaniem zajmujemy się od kilku lat, choć pasja ta rozwija się od lat kilkunastu.

 

Zespół Anava Studio to zgrany duet, dobrze uzupełniających się projektantów, w składzie:

Anna Waluś – architekt wnętrz
Ukończyła z wyróżnieniem zarówno studia na kierunku Architektury Wnętrz jak i Projektowania Graficznego na Politechnice Śląskiej. Zanim założyła Studio Anava doświadczenie zdobywała w polskich studiach projektowych. Zajmuje się projektowaniem wnętrz i grafiki reklamowej.

Katarzyna Kiedos – architekt
Ukończyła studia na kierunku Architektura i Urbanistyka na Politechnice Śląskiej, studiowała również na wydziałach Budownictwa i Form Przemysłowych na Universitat Jaume I w Castellón de la Plana w Hiszpanii. Doświadczenie zdobywała zarówno w pracowniach polskich jak i zagranicznych (m.in. ACXT Idom w Barcelonie ). Zajmuje się projektowaniem architektury i wnętrz.