Wolność pochodzi
z wnętrza

Frank Lloyd Wright

Wyznajemy zasadę, że to w jakim otoczeniu mieszkamy i pracujemy, bardzo mocno wpływa na nasze życie. Przede wszystkim stawiamy na wygodę i funkcjonalność, potem na piękno.

O nas

Swoje projekty tworzymy na bazie indywidualnych analiz, słuchamy swoich inwestorów i dbamy o ich potrzeby. Stawiamy na prostotę i ponadczasowe rozwiązania.

W zakres oferowanych usług wchodzi zarówno projektowanie wnętrz prywatnych, użyteczności publicznej jak i grafiki reklamowej. Mamy na swoim koncie m.in. mikromieszkania, mieszkania, apartamenty, domy, a także restauracje, kawiarnie, przestrzenie biurowe, dom opieki i salon fryzjerski.

Projektujemy głównie na Śląsku i w Małopolsce, ale podejmujemy się także projektów w całej Polsce i za granicą.

Więcej na temat procesu projektowego i działań w zakładce Oferta.

Anna Waluś – architekt wnętrz

 

Ukończyła z wyróżnieniem zarówno studia na kierunku Architektury Wnętrz jak i Projektowania Graficznego na Politechnice Śląskiej. Zanim założyła Studio Anava doświadczenie zdobywała w polskich studiach projektowych. Zajmuje się projektowaniem wnętrz od 11 lat.

 

Prywatnie: psiara & enduro girl

Baho – Asystent

 

Ekstremalny tester wytrzymałości materiałów, niepokorny strażnik przerw w pracy oraz niezastąpiony rozweselacz i umilacz czasu.

 

Prywatnie: smakosz & eksplorator

Decydując się na współpracę, warto zgłosić się możliwie jak najwcześniej

504 540 971

Czas oczekiwania na rozpoczęcie nowego projektu to około 2-4 miesięcy.
Czas realizacji projektu ustalamy indywidualnie w zależności od wielkości projektowanej przestrzeni, ilości pomieszczeń oraz szczegółowości z jaką ma zostać wykonany projekt (min.12 tygodni).

Skontaktuj się z nami

Adres

Gliwice

E-mail

Telefon

Social Media